(044) 331-85-78
(066) 950-95-63
(067) 469-12-59
(093) 170-17-65

Працюємо під час воєнного стану!

Наші роботи з проведення економічних експертиз

Будівельно-технічні Земельно-технічні Економічні Автотехнічні Трасологічні Пожежно-технічні Товарознавчі Автотоварознавчі Почеркознавчі Психологічні

1. Щодо податку на прибуток.

Дослідження відповідності вимогам чинного законодавства України нарахування ДПІ штрафних санкцій за несвоєчасну сплату самостійно визначеного грошового зобов’язання з податку на прибуток за звітний податковий період: ІІ – ІУ квартали 2011 року

Актом камеральної перевірки податкової звітності з податку на прибуток встановлено порушення платником термінів сплати самостійно визначеного грошового зобов’язання з податку на прибуток за звітний податковий період: ІІ – ІУ квартали 2011 року протягом строків, визначених п. 57,1 ст. 57 Податкового кодексу України.

На підставі Акту ДПІ складено податкове повідомлення-рішення, згідно з яким товариству нараховано штраф у розмірі 10% від простроченої суми платежу.

На дослідження поставлено питання щодо відповідності вимогам чинного законодавства України, зокрема Податкового Кодексу України, нарахування ДПІ штрафних санкцій з податку на прибуток за несвоєчасну сплату самостійно визначеного грошового зобов’язання з податку на прибуток за звітний податковий період: ІІ – ІУ квартали 2011 року.

За результатами дослідження наданих документів, встановлено, що нарахування ДПІ штрафних санкцій з податку на прибуток за несвоєчасну сплату самостійно визначеного грошового зобов’язання з податку на прибуток за звітний податковий період: ІІ – ІУ квартали 2011 року не відповідає вимогам чинного законодавства України, зокрема Податкового кодексу України.
 

Дослідження обґрунтованості висновків ОДПІ щодо
порушення товариством
вимог Закону України
«Про оподаткування прибутку підприємств»

ОДПІ проведена планова виїзна перевірка товариства з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за певний період за результатами якої складений акт.
 

Згідно даного акту товариством порушено п. 5.1, п.п. 5.2.1 п. 5.2, абз. 4 п.п. 5.3.9 п. 5.3 ст. 5 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств», в результаті чого занижений податок на прибуток.

Донарахування податку на прибуток в акті перевірки пояснюється тим, що товариством завищені валові витрати, так як видаткові накладні не відповідають законодавству (не відповідають сутності і не несуть доказовості відносно змісту здійснення операції не є документами, які можуть бути підставою для відображення в облікових регістрах бухгалтерського та податкового обліку; відсутні реквізити щодо посади і прізвища особи яка здійснила господарську операцію та ін.).


З
а результатами дослідження, встановлено, що висновки акту ОДПІ щодо донарахування товариству податку на прибуток нормативно та документально не підтверджуються.

2. Щодо ПДВ.

Проведення за зверненням юридичної особи експертно-економічного дослідження з метою визначення того, чи підтверджуються нормативно та документально висновки Акту ОДПЇ Київської області щодо донарахування податку на додану вартість за певний період. 

В результаті проведеного дослідження екпертами було встановлено, що висновки Акту ОДПІ Київської області щодо донарахування юридичній особі податку на додану вартість нормативно та документально не підтверджуються.

3. Щодо завищення податкового кредиту.

Проведення судової економічної експертизи з метою визначення того, чи підтверджуються нормативно та документально висновки Акту ОДПЇ Київської області щодо завищення юридичною особою податкового кредиту з податку на додану вартість. 

В результаті проведеної експертизи екпертами було встановлено, що висновки Акту ОДПІ Київської області щодо завищення юридичною особою податкового кредиту з податку на додану вартість нормативно та документально не підтверджуються.
 



© 2011 Український центр судових експертиз
м. Київ, вул. Предславинська, 37, оф. 411, Тел: 0(44) 331-85-78;
0(66) 950-95-63; 0(67) 469-12-59; 0(93) 170-17-65.