(044) 361-67-75
(050) 464-73-33
(067) 469-12-59
(093) 170-17-65

Незалежна судова експертиза

Незалежна судова експертиза


Судова експертиза

Експертиза - поняття, яке досить часто ми чуємо і використовуємо в нашому повсякденному житті. Під ним мається на увазі дослідження, яке вимагає спеціальних знань і певних навиків в якійсь сфері життєдіяльності: науки, техніки і т.д. Це те, що може зробити не кожен, а лише певний фахівець, що володіє необхідними знаннями. Сам термін експертиза бере свій початок з латини і означає «досвідчений», «обізнаний».

 

Судова експертиза - це експертиза, яка проводиться тільки за ухвалою суду або ж за постановою слідчих органів. Вона чітко регламентується Законом України «Про судову експертизу», цивільним процесуальним, кримінальним процесуальним кодексами та іншими законодавчими актами України.

Експерти Українського центру судових експертиз проводять судові експертизи та виготовляють експертні висновки


У разі якщо дослідження проводиться за заявою фізичних або юридичних осіб, воно вже не має статусу судової експертизи і є експертним висновком фахівця. Хоча, як в першому, так і в другому випадку, дослідження проводяться судовими експертами згідно одних і тих же офіційно затверджених методик. У разі проведення дослідження за заявою, експерт не попереджається про кримінальну відповідальність.
 

Незалежні судові експертизи проводяться експертами, які атестуються Міністерством юстиції України. Тільки після атестації та підтвердження своєї кваліфікації експерти мають право на проведення експертизи за призначенням суду і слідчих органів.
 

Експерти Українського центру судових експертиз атестовані МЮ та мають відповідні свідоцтва

 

Незалежна експертиза в Києві та Україні достатньо затребувана. Суди, органи прокуратури, митні органи та ін. дуже часто вдаються до її проведення, так як висновок експерта дозволяє їм більш глибоко і всебічно проаналізувати суть справи і прийняти правильне рішення в тій чи іншій ситуації.
 

Висновок експерта є одним з вагомих видів доказів у суді


Ціна і вартість послуг з проведення експертизи визначається після детального вивчення всіх матеріалів справи. Вона залежить від складності самої експертизи та від обсягу робіт, які необхідно провести для надання відповідей на поставлені перед експертом питання.
 

Якщо Вам необхідно в стислі терміни, якісно і обґрунтовано провести незалежну судову експертизу в Києві або на іншій території України, ви можете звертатися до Українського центру судових експертиз. У нас ви отримаєте кваліфіковані експертні послуги.

© 2011 Український центр судових експертиз
м. Київ, вул. Предславинська, 39, оф. 426, Тел: 0(44) 361-67-75; 0(50) 464-73-33; 0(67) 469-12-59; 0(93) 170-17-65.