(044) 331-85-78
(066) 950-95-63
(067) 469-12-59
(093) 170-17-65

Працюємо під час воєнного стану!

Пожежно-технічна експертиза

Завдання Питання Документи Експерти

Пожежно-технічна експертиза

 
Пожежно-технічна експертиза

Пожежно-технічна експертиза одна з найскладніших інженерно-технічних експертиз яка вирішує безліч питань і завдань. Вона регламентується дуже великою кількістю нормативних актів і правил у сфері пожежної та техногенної безпеки. У більшості своїх випадків, даний вид експертизи проводиться після пожеж з метою встановлення причин пожежі, обставин, які сприяли його виникненню і поширенню, місця (вогнища) виникнення пожежі, її тривалості.

Незалежна експертиза пожежі також дозволяє встановити відповідність протипожежного стану об'єкта вимогам норм пожежної та техногенної безпеки. У разі якщо об'єкт не відповідав цим вимогам і там виникла пожежа, то можна встановити чи були ці невідповідності в причинно-наслідкового зв'язку з виникненням пожежі.

Судова пожежно-технічна експертиза проводиться тільки за ухвалою суду або постановою слідчих органів. За заявою приватних осіб проводитися експертне пожежно-технічне дослідження.  
 

У нас понад 20 років досвіду в сфері проведення пожежно-технічних експертиз


Висновок експертного пожежно-технічного дослідження, проведене атестованим судовим експертом, приймається судом в якості належного доказу.  Експертиза пожежної безпеки також дуже затребувана і при її проведенні експертом встановлюється наявність або відсутність на об'єкті різного роду порушень (невідповідностей) правилам пожежної та техногенної безпеки.
 

Нам довіряють розслідування наймасштабніших пожеж


В ході розслідування причин загоряння не варто розраховувати тільки на висновки державних органів, адже їх оцінка не завжди достовірна і об'єктивна, і може бути досить поверхневою. Пожежа може завдати шкоди не тільки матеріальним речам, а й загрожувати життю людини. Тому, якщо ви надалі плануєте стягувати збиток з деякого винуватця пожежі або добиватися виплати страхового платежу (якщо об'єкт був застрахований), або ж довести свою непричетність до пожежі, вам знадобиться обгрунтоване офіційний висновок експерта-пожежника.
 

  Наш досвід - до ваших послуг 


Звернувшись до нас, можете бути впевнені в тому, що отримаєте послуги найкваліфікованіших пожежно-технічних експертів Києва та України з величезним досвідом роботи від 20 до 40 років, які мають вищу пожежно-технічну освіту, спеціальну підготовку з дослідження обставин виникнення і поширення пожеж та дотримання вимог пожежної безпеки.  


У практиці наших експертів розслідування причин і обставин найбільших пожеж, що сталися на території України в останні роки. 
Ціна проведення пожежно-технічної експертизи становить від 8000 грн.

© 2011 Український центр судових експертиз
м. Київ, вул. Предславинська, 37, оф. 411, Тел: 0(44) 331-85-78;
0(66) 950-95-63; 0(67) 469-12-59; 0(93) 170-17-65.