(044) 331-85-78
(066) 950-95-63
(067) 469-12-59
(093) 170-17-65

Працюємо під час воєнного стану!

Будівельно-технічна експертиза

Завдання Питання Документи Земельні питання Залиття Експерти

Будівельно-технічна експертиза


Будівельно-технічна експертиза

З кожним  роком розвиток будівництва зростає шаленими темпами. Тому, досить часто актуальною проблемою постають питання щодо якості будівельних робіт, безпечної експлуатації  зведених будівель та будівельних конструкцій, відповідності виконаних робіт проектній документації та ін. Для вирішення цих питань призначається судова будівельно-технічна експертиза, яка є підвидом інженерно-технічної експертизи. 

Судово-будівельна експертиза призначається також при розподілі будинку чи земельної ділянки у відповідності до часток співвласників, виділенні частки в натурі, встановленні  порядку та варіантів користування земельною ділянкою.

Будівельно-технічна експертиза - одна з основних сфер

діяльності Українського центру судових експертиз 

 

До переліку об’єктів будівельно-технічної експертизи належать: будівлі, квартири, будинки, дачі, господарсько-побутові споруди, земельні ділянки, конструктивні елементи і елементи оздоблення будівель, приміщень, інженерні комунікації, будівельні  та монтажні роботи і т.д.

 

Ми проводимо повне технічне обстеження будівельних об'єктів в Києві, Київській області та в інших населених пунктах України, встановлюємо будь-які невідповідності між проектом і результатом проведених  будівельно-монтажних робіт. 
 

У нас лише обґрунтовані висновки згідно офіційних методик


Орієнтовні строки проведення судової будівельно-технічної експертизи експертами Українського центру судових експертиз становлять один місяць. Строки проведення експертного будівельно-технічного дослідження - від трьох днів.
  
За результатами проведення будівельно-технічної експертизи готується висновок за підписом кваліфікованого будівельного експерта, який скріплюється печаткою компанії. У висновку експерта досить докладно описується хід проведення дослідження, аналізується дотримання вимог нормативної документації в галузі будівництва та надаються відповіді на поставлені питання.


Ми пропонуємо проведення експертиз в найкоротші сроки

Вартість будівельно-технічної експертизи визначається після детального вивчення матеріалів, що надані для проведення дослідження та залежить від  складності самої експертизи та обсягу робіт, який необхідно провести судовому експерту для надання відповідей на поставлені перед ним питання. Мінімальна ціна експертизи складає 6500 грн.

 

© 2011 Український центр судових експертиз
м. Київ, вул. Предславинська, 37, оф. 411, Тел: 0(44) 331-85-78;
0(66) 950-95-63; 0(67) 469-12-59; 0(93) 170-17-65.